Szyfrowanie na większości platform

Sophos SafeGuard Enterprise pozwala na zabezpieczenie danych znajdujących się w komputerach, laptopach, urządzeniach przenośnych oraz w chmurze. Rozwiązanie zapobiega też utracie danych. Szyfrowanie uniemożliwia naruszenie danych i ułatwia utrzymanie stanu zgodności z polityką bezpieczeństwa.

SafeGuard Managment Center
Zarządza stosowanymi w całej organizacji politykami bezpieczeństwa, stanowiąc centralny punkt zarządzania wszystkimi modułami SafeGuard w zróżnicowanych środowiskach IT.
SafeGuard Device Encryption
Transparentnie szyfruje dane na dyskach w laptopach, komputerach i na nośnikach zewnętrznych, zabezpieczając użytkowników przez nieautoryzowanym dostępem, utratą lub kradzieżą danych.
SafeGuard Data Exchange
Zapewnia bezpieczną wymianę danych na urządzeniach przenośnych z partnerami biznesowymi i klientami, nawet jeśli nie posiadają oni zainstalowanej aplikacji SafeGuard.
Encryption for Cloud Storage
Szyfruje pliki przesłane z zarządzanych komputerów na serwery znajdujące się w tzw. chmurze. Dane można odczytać z dowolnego miejsca także na urządzeniach Apple iOS i Android.
SafeGuard Configuration Protection
Zapewnia kontrolę konfiguracji komputerów i urządzeń mobilnych. Blokuje instalowanie niechcianego oprogramowania i nieautoryzowane zmiany konfiguracji.
SafeGuard Partner Connect
Zarządza zewnętrznymi aplikacjami szyfrowania danych, takimi jak Windows BitLocker Drive Encryption.
Encryption for File Share
Szyfruje dane użytkowników w grupach roboczych. Chroni dane na dyskach lokalnych i serwerach sieciowych, zarówno na poziomie plików, jak i katalogów.
Login
classic
Forgot password?
×
Registration

(*) Required fields

I agree with OptimaSales Terms & Privacy Policy

×