Oferta Specjalna F-Secure

Oferta Specjalna F-Secure

SKORZYSTAJ Z NAJLEPSZEJ OCHRONY DLA BIZNESU

F-Secure Protection Service – zarządzanie przez certyfikowanego eksperta

F-Secure Protection Service for Business to rozwiązanie monitorowania komputerów w firmie, gdzie centralne zarządzanie nie wymaga instalacji konsoli na własnym serwerze a cała usługa hostowana jest na bezpiecznych serwerach F-Secure.

Za pośrednictwem F-Secure Protection Service, waszymi komputerami w firmie może zarządzać i monitorować je nasz wykwalifikowany personel.

Rozwiązanie PSB (Protection Service for Business) chroni komputery stacjonarne i przenośne. Zautomatyzowane funkcje obejmują aktualizacje definicji wirusów i uaktualnienia oprogramowania. PSB składa się z trzech różnych produktów:

W ramach miesięcznego abonamentu oferujemy !!!

Ochrona komputerów stacjonarnych i przenośnych. Która zawiera zaporę, system zapobiegania włamaniom, funkcję kontroli aplikacji, antyspam i ochronę www.

Zdalne wsparcie wykwalifikowanego informatyka – wsparcie jest udzielane przy typowych problemach z użytkowaniem komputera, wykwalifikowany specjalista rozwiąże twój problem z działaniem i konfiguracja systemu operacyjnego Windows, aplikacji biurowych office,

 

Login
classic
Forgot password?
×
Registration

(*) Required fields

I agree with OptimaSales Terms & Privacy Policy

×