Office 365 – znane rozwiązania w zupełnie nowej odsłonie

Office 365 – znane rozwiązania w zupełnie nowej odsłonie

Model sprzedaży Office 365 i Usług Online oraz Microsoft Azure w rozliczeniu miesięcznym w naszej ofercie. Co to jest za model i czy nadaje się do twojej firmy.

Rozliczenie uruchomionych Usług odbywa się raz w miesiącu, jednak sama płatność za uruchomione Usługi odbywa się co do dnia uruchomienia Usługi.

Elastyczny model dostępu do oprogramowania, umożliwia on zmianę ilości załączonych Usług oraz zmianę planu Usługi w ciągu roku, jak i miesiąca. Klient może zwiększać i zmniejszać ilość Usług w zależności od zapotrzebowania na liczbę tzw. seatów/użytkowników.

W programie CSP dostępne m.in. Office 365 Business, Office 365 Business Premium, Office 365 Business Essentials, Office 365 Pro Plus, Office 365 E1, E3, Usługi Online typu Exchange Online, Skype for Business, Exchange Online Kiosk oraz Microsoft Azure.

  • ELASTYCZNOŚĆ!
    • Możliwość zmniejszania i zwiększania liczby seatów/użytkowników w ciągu roku, miesiąca (zmienna sytuacja w liczbie użytkowników/pracowników Klienta)
    • Możliwość zmiany/ wyłączenia planu w każdej chwili!
  • Płatności rozłożone w czasie.
  • Możliwość uruchomienia wersji próbnej – darmowej nawet do 30 dni! *
  • Możliwość zakupu nawet pojedynczej sztuki!
  • Uruchomienie usługi to kwestia paru minut!

* liczba dni darmowej Usługi jest zależna od dnia uruchomienia Usługi


Office 365

Dzięki zastosowaniu technologii chmury, pakiet biurowy Office 365 zabezpiecza przed utratą plików. Kopia zapasowa (tzw. backup) plików na OneDrive pozwala zapisywać wiadomości e-mail, kontakty i dokumenty w chmurze. Tym sposobem możesz ograniczyć do minimum ryzyko utraty ważnych danych, np. w wyniku zagubienia lub awarii sprzętu. Office 365 pozwala zabezpieczyć własność intelektualną firmy.

 

Dlaczego my?

Jesteśmy tutaj dla Ciebie. Wiemy, jak usprawnić współpracę w Twojej firmie i zmaksymalizować jej potencjał.

zadzwoń dziś 22 424 47 67 lub skorzystaj z formularza