F-SECURE DLA FIRM

F-SECURE DLA FIRM

Internetowe zagrożenia czyhają na wszystkie firmy — bez względu na to, czym się zajmują. Jeśli masz dane lub pieniądze, możesz stać się celem ataku. Incydenty związane z bezpieczeństwem nasilają się, obecnie osiągając średnią wartość 177 339 ataków dziennie. Prawie 80% takich ataków wynika z niedostatecznie zabezpieczonych systemów i punktów końcowych, w tym oprogramowania firm trzecich.
Rezultaty takich ataków zawsze mają konsekwencje finansowe, które mogą dotyczyć utraty poufnych informacji, zakłócenia funkcjonowania firmy lub straty zysków.

Jeśli jesteś jak większość przedsiębiorców, to nie chcesz poświęcać całego czasu na ochronę przed przestępcami.

Potrzebujesz rozwiązania, które jest proste w obsłudze, automatycznie się aktualizuje i nie wpływa na wydajność systemu. Potrzebujesz bezproblemowej i skutecznej ochrony, dzięki której zapomnisz o zagrożeniach i w spokoju skupisz się na swojej pracy.

To oczywiste, że najsłabszym ogniwem firmowej infrastruktury informatycznej są komputery stacjonarne i laptopy. Rozwiązanie Client Security zapewnia całkowitą ochronę urządzeń końcowych, uniemożliwiając zainfekowanie Twojej sieci złośliwym oprogramowaniem.